כל מה שאתם צריכים לדעת על צילום מגנטים לחתונה

כל מה שאתם צריכים לדעת על צילום מגנטים לחתונה ולא העזתם לשאול?

אם אתם מתכוונים להתחתן רק פעם אחת כדאי שתישאר לכם ולאורחיכם מזכרת קבועה מהאירוע. מזכרת בצורת מגנטים היא אפשרות נפוצה כיום לאורחים באירועים השונים, למשל  : בר/בת מצווה, ברית/ה, ימי הולדת, כנסים שונים וכמובן חתונות. למעשה, מגנטים הם ה-גימיק הנפוץ ביותר בחתונות ולמעשה הם כבר אינם נחשבים כלל כגימיק. זהו הסטנדרט כיום בחתונות ולמעשה האורחים שלכם מצפים לכך.

עם זאת, מגנטים לחתונה צריך להתבצע באופן מקצועי כי צילום זה אינו צילום רגיל. למעשה, צילום מגנטים לחתונה מתבצע על ידי צלמים מיוחדים בעלי  2 התמחויות שונות :

 • צילום אירועים – צילום בזויות מיוחדות שמבטאות את אוירת החתונה שלכם במיטבה
 • הדפסה על גבי מגנטים – המגנטים צריכים להיות איכותיים, עמידים ובהדפסה מיטבית כך שהם יישארו לאורך זמן.

לאמיתו של דבר, צילום מגנטים לחתונה אינו דבר של מה בכך ולא כל צלם יכול לעשות זאת. למה ? כי צילום זה מצריך דיו איכותי, למינציה ומדפסת איכותית ולא רק מגנט. גם המגנט עצמו צריך להיות מגנט איכותי במיוחד, כלומר מגנט שאינו דוהה עם הזמן ושאינו מתקלף. וזה עוד לא הכל –

צילום של מגנטים לחתונה מצריך מלאכת מחשבת גרפית שמשלבת בין הצילום והכיתוב. עם זאת, מכיוון שזהו הסטנדרט בחתונות בימינו אפשר להוסיף אלמנטים למגנטים כדי לייחד את החתונה שלכם. אם גם אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה מיוחדת במינה , קבלו רעיונות לשדרוג המגנטים :

 • מסגרות – כמו שכל תמונה טובה צריכה מסגרת כך גם התמונות מהחתונה שלכם. הוספת מסגרת למגנט מהחתונה שלכם תהפוך אותו לתמונה מעוצבת.
 • מגנטים מפולארויד – מגנטים אלו נותנים לתמונות שלכם אפקט וינטא'גי של תמונות פוטו ישנות. כך החתונה שלכם תחייה לנצח למרות שהיא ארוע חד פעמי.
 • מגנטים גדולים – מגנטים בגודל של תמונות אמיתיות (תמונות פוטו) שממוסגרים במסגרות עץ. את המגנטים האלו לא תולים על המקרר כמו מגנטים רגילים אלא תולים על הקיר, ממש כמו תמונה רגילה.

רוצים עוד רעיונות ? בבקשה :

מכיוון שצילום מגנטים לחתונה הוא כיום הסטנדרט למה שלא תחרגו ממנו קצת ? למשל, הצבת תחפושות או אביזרים בעמדת צילום המגנטים תשאיר אתכם בתמונה תרתי משמע. ככה תבטיחו שלא ישכחו את החתונה שלכם ושהאוירה בחתונתכם תהיה אוירת קרנבל מיוחדת במינה.

ורעיון אחרון לסיום – בזמן האחרון אנחנו עדים לטרנד של חתונות קונספט, כלומר חתונות בנושא מסויים שהופכות את החתונה למיוחדת עוד יותר. אם החתונה שלכם היא חתונת קונספט בנושא מסוים אפשר ומומלץ לשלב בין הרעיונות הקודמים, למשל תחפושות בסגנון עתיק ומגנטים מפולאוריד הם שילוב אידיאלי לחתונת קונספט בסגנון עתיק. אם תוסיפו לזה מסגרות בסגנון עתיק תוכלו להבטיח שהחתונה שלכם תיחרט לנצח בזכרון האורחים.

Post a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

 • סוג האירוע:

 • לינקים מומלצים

  READER

  מאמרים להזמנות לחתונה

  NOSAH

  נוסח הזמנה לחתונה

  YES

  משפטים להזמנות לחתונה

  HART

  לקוחות ממליצים דה לה פרינט

  DELA-PRINT-FACBOOK

  המלצות מהפייסבוק

  MIT4MIT

  המלצות מאתר MIT4MIT