טיפים לחיסכון בחתונה

05
ינואר
2015
סגור לתגובות על טיפים לחיסכון בחתונה

טיפים לחיסכון בחתונה

חתונה זה אירוע משמח וחשוב, אך יחד עם זאת, אתם לא באמת חייבים להוציא על החתונה שלכם סכומים גבוהים מידי. אומנם זה נכון שאתם בוודאי רוצים שזה יהיה ערב בלתי נשכח, בשבילכם ובשביל המשפחה והאורחים, אך האמת היא, שיש כמה טיפים לחיסכון בחתונה שכדאי לכם להכיר. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא מספר טיפים לחיסכון בחתונה, כי למה לשלם מחיר מוגזם על הערב החשוב בחיים שלכם?

שנו את יום החתונה

בין הרבה טיפים לחיסכון בחתונה הדבר הראשון שכדאי לדעת, זה שאם תשנו את היום בשבוע שבו אתם מחליטים להתחתן, סביר להניח שתוכלו להוזיל בלא מעט כסף את העלויות. העניין הוא שרוב האנשים מעדיפים להתחתן ביום חמישי, כלומר לקראת סוף השבוע, אך אם תחליטו להתחתן ביום אחר בשבוע, אתם תראו שגם על האולם וגם על מנות האוכל תוכלו לשלם הרבה פחות.

בחרו תאריך שונה

במסגרת טיפים לחיסכון בחתונה אנו רואים שיש תאריכים שנחשבים "מיוחדים" ושבהם אנשים משלמים הרבה יותר כסף . דוגמא לתאריך כזה היה התאריך 10.10.2010 אשר בו אנשים שהתחתנו שילמו הרבה יותר לעומת אלה שהחליטו לקיים את החתונה שלהם בתאריך 11.10.2011 ולכן כדאי לקחת גם את התאריך עצמו בחשבון.

העונה תשפיע על המחיר

עוד דבר שכדאי לכם להתייחס אליו כשאתם בודקים טיפים לחיסכון בחתונה, זו העונה שבה אתם מקיימים את החתונה שלכם. החתונות בקיץ הן הרבה יותר יקרות לעומת החתונות בחורף, ואם אתם רוצים לשלם פחות על החגיגה, הרי שחתונת חורף יכולה להתאים לכם מאוד. ההבדלים הם לא רק בשכירות שתשלמו על האולם או על גן האירועים אלא גם במנות האוכל ואפילו בלבוש או בתשלום שיהיה עליכם לשלם לתקליטן שיגיע לאירוע.

 

Comments are closed.

 • סוג האירוע:

 • לינקים מומלצים

  READER

  מאמרים להזמנות לחתונה

  NOSAH

  נוסח הזמנה לחתונה

  YES

  משפטים להזמנות לחתונה

  HART

  לקוחות ממליצים דה לה פרינט

  DELA-PRINT-FACBOOK

  המלצות מהפייסבוק

  MIT4MIT

  המלצות מאתר MIT4MIT