כיצד תבחרו בהזמנה הנכונה בתאם לסוג האירוע

05
ינואר
2015
סגור לתגובות על כיצד תבחרו בהזמנה הנכונה בתאם לסוג האירוע

אז נתחיל באיך לתכנן חתונה בצורה נכונה

חתונה זה אירוע שהרבה אנשים חושבים לגביו שהוא החשוב ביותר בחיים, ועל השאלה איך לתכנן חתונה בצורה נכונה כדאי לענות, לפני הכול: על ידי כניסה לפרופורציות.
זה לא מדויק לחשוב שזה הדבר הכי גדול שתעשו בחיים, כי בעזרת השם עוד יהיו לכם ילדים ואולי אפילו תהפכו להיות מיליונרים, כך שאין ספק שיהיו לכם עוד הרבה אירועים שתרצו לחגוג בצורה מושלמת. אחד מהדברים שיעזרו לכם להבין איך לתכנן חתונה בצורה נכונה זה אם תעזו לחלום ואם תעזו לומר לעצמכם מה אתם באמת רוצים.

חתונה גדולה או קטנה

בבואכם לענות על השאלה איך לתכנן חתונה בצורה נכונה אחד מהדברים הראשונים שצריך לדעת, זה האם אתם רוצים חתונה גדולה או קטנה. האם אתם רוצים שיגיעו אורחים שאתם לא מכירים רק כדי לרצות מישהו מההורים או שאתם מעדיפים חתונה אינטימית שמייצגת טוב יותר את מי שאתם?

מקום שנוח לכולם

עוד דבר שיעזור לכם להבין איך לתכנן חתונה בצורה נכונה זו הסוגיה של בחירת המקום. מעבר לכך שצריך לחשוב האם רוצים גן או אולם, צריך לבחור גם מיקום נכון בארץ, כי יכול להיות שגם במקרה שלכם האורחים מגיעים מערים שונות ובהחלט כדאי שיהיה נוח לכולם להגיע.

השמחה באירוע

במסגרת השאלה איך לתכנן חתונה בצורה נכונה אתם תראו שזה נכון להתייחס לפרטים קטנים כמו הזר שתחזיק הכלה, אך יחד עם זאת, מרכז הכובד זו בהחלט השמחה שתהייה באירוע. שמחה נוצרת בעזרת מוזיקה טובה, אוכל מצוין ולא מעט אלכוהול, כך שכל הדברים האלה ידרשו מכם לקבל החלטות רציניות וחשובות. הוסיפו לחתונה שלכם את כל מה שאתם אוהבים ותראו שהאורחים שלכם ירגישו רצויים וישמחו בשמחת החתונה והאהבה שלכם.

ועכשיו, איך נדע להעביר את המסר הנכון למוזמנים דרך ההזמנה לחתונה

כשאנחנו מבינים, ש״הטעימה״ הראשונה שהמוזמנים שלכם הולכים ״לטעום״ מהאירוע המיוחד עוד לפני הכל, הוא לא אחרת מההזמנות לחתונה שלכם אז אנחנו מבינים מתחילים להבין את משמעות הדבר.
נכון, לא לכולם משמעות הדבר ברורה מאליו, ובשבילכם כתבנו מאמר זה כדי לחשוף בפינכם את המתנה והערך העצום שאלפי הלקוחות שלנו הפיקו והודו לנו על כך רבות.
בואו נשים רגע את עניין העלויות בצד ונתמקד בדבר החשוב שזה איך להעביר בצורה נכונה את אופי האירוע דרך ההזמנה, כי מי לא היה רוצה לתרגם את כל ההשקעה הכספית הזו למתנה מכובדת מהאורחים?!
אם החתונה היא יחסית מצומצמת בין 100-200, זו חתונה מצומצמת ומאוד משפחתית מה שאומר שכמות ההזמנות לא תעלנהמעל 75% מכמות המוזמנים, ולכן אפשר יהיה לבחור הזמנה מהקטגוריות היותר מיוחדת גם כי כמות ההזמנות לא גדולה ואז זו לא ״הוצאה״ כבדה מדי וגם הזמנות מיוחדות רצוי למסור אותם למוזמן במסירה אישית כי דברים כאלה בדואר לא תמיד נשמרים וגם זה לא הרבה מוזמנים כדי לנסוע ולחלק אותם, המוזמנים שלכם יעריכו זאת מאוד וכבר במסירת ההזמנה תוכלו לראות את הפליאה על ההזמנה המיוחדת.
במידה ויש לכם כמות מוזמנים העולה מעל 250, זה אומר שלאירוע מוזמנים רבים ולא כולם התראו איתכם בתקופה האחרונה לכן, אפשר לשלב את אחת מהתמונות של אלבום הצילומים שלפני החתונה בתוך ההזמנה, גם כי היום הצלמים עושים עבודה טובה ותמונה כזו על הזמנה מאוד אופנתית וגם לאלו שלא ראו אתכם הרבה זמן יוכלו לראות תמונה שלכם טרם האירוע.
במקרה של כמות מוזמנים גדולה רצוי להכין את ההזמנות לפחות חודשיים מראש ואפילו יותר, זמן ההכנה גם של בית הדפוס וגם זמן ההכנה שלכם לפני החלוקה לוקח זמן ולא כדאי שתכנסו ללחץ עד לרגע האחרון.
כמובן שזה רק על קצה המזלג, אנחנו נשמח לעמוד לשרותכם לעזור לכם כדי להתאים לכם את ההזמנות לאירוע המרגש

 

Comments are closed.

 • סוג האירוע:

 • לינקים מומלצים

  READER

  מאמרים להזמנות לחתונה

  NOSAH

  נוסח הזמנה לחתונה

  YES

  משפטים להזמנות לחתונה

  HART

  לקוחות ממליצים דה לה פרינט

  DELA-PRINT-FACBOOK

  המלצות מהפייסבוק

  MIT4MIT

  המלצות מאתר MIT4MIT